Kryształowy profil 2007

Na tegorocznej BUDMIE branża okienna reprezentowana była nader skromnie. Jednak i my mieliśmy swój akcent na targach. Była nim Gala wręczenia Kryształowych Profili zasługującym na szczególne wyróżnienie osobom i firmom związanym z produkcją stolarki. Uroczystość ta jest jedyną w swoim rodzaju okazją do spotkania w jednym miejscu największych osobowości naszej branży. Portal Oknonet zorganizował ją w tym roku już po raz drugi.
Wśród nagrodzonych Kryształowym Profilem za rok 2007 znalazła się także nasza firma. Zostaliśmy wyróżnieni za Innowacyjność w kategorii Dostawcy elementów do produkcji. Bardzo nam miło, że składająca się z branżystów „z krwi i kości” Kapituła Konkursu doceniła nasze wysiłki i osiągnięcia we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań w produkcji okien. W kategorii Dostawcy elementów do produkcji otrzymaliśmy także nominacje za Skok w rozwoju, odwagę w działaniach oraz za Stabilność, długoletni rozwój. Szczególnie cieszy nas nominacja w sektorze Maszyny, software, obróbka powierzchni, gdzie wyróżniono nas za długoletni rozwój w dziedzinie optymalizacji produkcji okien.

Dziękujemy Kapitule na dostrzeżenie naszych działań. Nagrodę traktujemy jako potwierdzenie, że zmierzamy we właściwym kierunku, i mobilizację do poszukiwania nowych, jeszcze lepszych rozwiązań dla naszych Klientów.