Winkhaus Polska w koszulce lidera

Miło nam poinformować, że Winkhaus Polska po raz kolejny została doceniona przez fachowców z branży. 26 września br. odbyła się GALA STOLARKI BUDOWLANEJ 2012 zorganizowana przez Wydawnictwo Forum Branżowe oraz Centrum Analiz Branżowych. Nasza firma została wyróżniona w 3 kategoriach. Utrzymaliśmy ubiegłoroczny tytuł: "Lidera Rynku Stolarki 2012" w segmencie Okucia. Tytuł ów przyznawany jest na podstawie rankingów wyników sprzedaży w 2011r. tworzonych przez Centrum Analiz Branżowych.
Doceniona została też jakość naszych produktów. Zrzeszenie Montażystów Stolarki, korzystając z wyników Centrum Analiz Branżowych, przyznało nam tytuł "Polecani przez fachowców". To szczególnie ważne dla nas wyróżnienie, bo doceniono funkcjonalność i zalety okuć Winkhaus.

Nie tylko jakość naszych produktów zyskała uznanie. W subiektywnym rankingu dziennikarzy branżowych Winkhaus został wyróżniony za skuteczną politykę informacyjną i współpracę z mediami.
Nasza skuteczność w podejmowaniu działań promocyjnych została zwieńczona tytułem: "Profesjonalny PR w branży stolarki".

Dziękujemy kapitułom za wszystkie wyróżnienia! To dla nas zaszczyt, potwierdzenie dobrze wykonanej pracy i zachęta do dalszych działań!