Elektromechanik, Mechanik

Opis stanowiska:
  • obsługa techniczna pras, nitownic i półautomatycznych linii montażowych,
  • montaż elementów metalowych – okuć okiennych i drzwiowych.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • doświadczenie w zawodzie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • uprawnienia elektryczne do 1 kV (mile widziane).

Oferujemy:
  • pracę w zespole automatyków, elektromechaników oraz konserwatorów maszyn i urządzeń,
  • pracę zapewniającą rozwój zawodowy oraz możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności,
  • pracę w firmie międzynarodowej z ponad 160-letnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę i motywacyjny system wynagradzania,
  • wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności.

Oferty prosimy przysyłać na adres: rekrutacja@winkhaus.pl lub pocztą na adres:
Dział Kadr, Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Przemysłowa 1, 64-130 Rydzyna, z dopiskiem Nr. Ref.: PR/01/2017.
Kontakt

Marzenia Hodura

Dział Kadr i Płac

T +48 65 52 55 873

F +48 65 52 55 800